Podzimní jógový pobyt v Peci pod Sněžkou-říjen 2022

❤

Podzimní pobyt s jógou v Hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou
ve dnech 14.-16.10.2022 

❤

Tři dny jógy od pátku 14.10 do neděle 16.10.2022. Přidejte se k nám a pokud nemáte druhého k sobě na pokoj, pište, vždy se nám podařilo najít spolubydlícího a vznikají tak dobrá kamarádství.
Pokud jógu necvičíte, ani to nevadí, protože cvičíme na přání všech, nejvíce oblíbenou jemnou jógu pro zdravá záda, kdy je příjemné se protáhnout po celodenní tůře nebo ranní jóga, která nás naopak uvolní a dodá energii na celý den. Určitě vezměte sebou partnery, kamarády, protože cvičení je ráno a večer a potom už je na každém, zda má vlastní program, nebo se přidá k partě nebo zda využije wellness, bazén, saunu, vířivku, nebo vše, co hotel nabízí. Pokud váš partner nechce cvičit, vůbec nevadí, ráno si pospí 

🙂

 jóga je prostě bonus k víkendovému odpočinku.
Vybrala jsem říjnové datum, abychom měli ještě krásné podzimní počasí, tak pokud vás láká spojení hory a jóga, výborné jídlo a příjemný wellness, přihlašte se co nejdříve v CK Capro telefonicky nebo přímo přes odkaz níže uvedený. Rezervace jsou nutné do 13.9.2022, ale pobyt je vždy rychle obsazen.
Těším se na Vás.
Rezervace pobytu jsou přímo v CK Capro 

Uložit odkaz do záložek.