Dětský jógový víkend 14.6. – 16.6.2019

 

Přihlašte své dítě na Jógový víkend akčně a sportovně pro děti ve věku 5-15 let.
O tom, že není jóga nuda se pojeďte přesvědčit ve dnech 14.6.-16.6.2019, kdy pořádáme jógový víkend trochu jinak. Program víkendu je nejenom jóga, která bude součástí všech tří dnů, ale i dobrodružství, hry a zábava. Chceme děti naučit vnímat dva protiklady v našich životech, které se navzájem doplňují. Jang-akce, energie,síla a dynamika,která bude formou velké sobotní celodenní hry a jin – zklidnění, tvoření, rozvaha, které jim přinese jóga a dechové techniky. To vše bude v krásném wellness Hotelu Renospond  na úpatí Českomoravské vysočiny ve Zderazi, kde pískovcové sklepy jsou ojedinělou českou raritou, kde okolní krajina patři k ekologicky nejčistší oblasti České republiky.
Cena za pobyt je 1 860,- Kč a je v ní zahrnuto celodenní stravování a pitný režim.  Doprava je vlastní, pobyt začíná v pátek v 16.00, konec v neděli v 15.00.
Určitě není nutné cvičit jógu ani znát její základy, bude to dobrodružství, mohou se přihlásit děti, kteří jógu nikdy necvičily, ale mají chuť si ji vyzkoušet a prožít s námi dobrodružství.V případě zájmu pište, volejte na tel. 733 544 873 nebo na email: stepanovadana@seznam.cz. Počet míst je omezen, neváhejte si napsat o přihlášku a prosíme zároveň o zaplacení zálohy 500,- Kč.
Těšíme se na Vás.
Dana a Kristýna Štěpánovi

 

 

Uložit odkaz do záložek.