Pravidelný rozvrh lekcí od 2.9.2019Pravidelný rozvrh lekcí začíná 2.9.2019.
Na všechny lekce je nutná rezervace, je možná na tel. čísle 733 544 873, na emailu: stepanovadana@seznam.cz nebo na FB: Jóga Štěpánová do zpráv.
Jóga je jen jedna, ale je důležité si vybrat vždy lekci, která je vhodná pro daný věk nebo dle aktuálního zdravotního stavu.
Jemná jóga je vhodná i pro těhotné,které mají souhlas svého lékaře. Dětská jóga je vhodná pro předškolní a mladší školní věk.Teen jóga je již pro starší školní věk a náctileté. V úterý cvičí a mají přednost muži. Hatha jóga v našem pojetí je více dynamická,ale na každé hodině začínáme vždy úvodním dýcháním,protažením a v žádné hodině nechybí závěrečná relaxace. 
Pokud budou stálá místa obsazena,VŽDY přijímáme náhradníky, protože již čtvrtým rokem máme zavedený systém pravidelných omluv ze stálé hodiny 24 hodin předem a tudíž vždy se uvolní včas místa pro ty,co mají zájem cvičit. 
Ráda vysvětlím a podám info,protože kdo má zájem, tak cvičí. Také od září začnou pravidelné sobotní semináře jógy, vždy tématicky zaměřené, sledujte naše stránky, již brzy info.

Moc se na Všechny těším.
Uložit odkaz do záložek.