Sobotní semináře jógy – říjen 2018

 

Sobotní dvouhodinové semináře pro měsíc říjen začínají 13.10 Jemnou jógou pro zdravá záda, která je vhodná i pro těhotné a začátečníky, kteří ještě s jógou nemají zkušenosti, tak je vhodná i pro ty, co mají nějaký zdravotní problém a dynamické hodiny jógy nebo styly cvičení jim nesvědčí. Ve dvouhodinovém bloku je prostor pro všechno, co se nevejde do běžné lekce, používáme vždy pomůcky, jako jsou pásky, bločky, míčky na uvolnění fascií, deky na závěrečnou relaxaci. Všechny pomůcky nám nejenom zpříjemní provedení pozice, ale zároveň dochází k důkladnému, bezpečnému a správnému provedení pozice.
Sobota 20.10 bude opět v Jinovém provedení. Jin jóga je jóga ve stejném klidném a pomalém protahování, zároveň delší výdrže v pozicích uvolňují nejenom svaly, ale postupně i vazivové spoje a po pěti minutách již působíme na meridiány, což jsou energetické dráhy těla. Když zaujmeme pro nás bezpečnou a vyváženou pozici za pomocí dek, polštářů,bloků,, můžeme se kompletně uvolnit, povolit svaly a tím podpořit přítok energie a výživy do pojivových tkání. Je to zároveň výzva zůstat přítomni v pozicích, nic nehodnotit, nechat vše plynout kolem nás i uvnitř nás. Hluboké uvolnění a přijetí sebe sama.
Sobota 27.10. Jóga pro zdravá záda. Celý měsíc říjen budeme plynout v klidném tempu, protahovaní a zpevňování našich svalů a kloubů, dechové techniky a jinové pozice, kdy se obracíme do sebe a necháváme vše zjemnit, zklidnit, uvolnit.
Na všechny semináře je nutná rezervace, možno na FB stránkách do zpráv, na email: stepanovadana@seznam.cz nebo na tel. 733 544 873.
Moc se na Vás těším v říjnovém jinovém období.
Dana

Uložit odkaz do záložek.