TUZEMSKÝ POBYT S JÓGOU – červen 2019TUZEMSKÝ POBYT S JÓGOU s Danou Štěpánovou ve dnech 7.- 9.6.2019
Hotel Clarion Špindlerův Mlýn.
Pojeďte s námi cvičit jógu v krásném prostředí v klidné části Špindlerova Mlýna přímo na sjezdovce Labská.Od hotelu je krásný výhled na Labskou přehradu a pokud nám červnové počasí dovolí, budeme cvičit i venku v přírodě.
V ceně pobytu je cvičení jógy různých stylů, od jemné jógy, až po dynamičtější Power jógu, vždy záleží na skupince, která se nám sejde a můžeme vyzkoušet, vše co se do běžných hodin jógy nevejde. V případě zájmu nabízím i cvičení SM systém. které je vhodné cvičit při skoliózách páteře, při výhřezu ploténky nebo jako prevence bolesti zad.
V ceně je snídaně formou švédských stolů, nebo za příplatek je možné dokoupit večeře opět formou bohatých švédských stolů,, vstup do nádherného wellness centra, kde se nachází bazén s protiproudem, vířivky, sauny a fitness. V hotelu je dětský koutek, parkování zdarma,wifi zdarma, děti do 12 let na přistýlce s dvěma dospělými neplatí, sledujte pozorně ceník na stránkách a vezměte sebou na víkend i své děti. Ráda připravím hodinu dětské jógy a Baby Yogy, kterou si mohou vyzkoušet i rodiče se svými dětmi.
Rezervace pobytu je přímo v CK Capro, viz. odkaz
www.capro.cz/za…/jarni-jogovy-vikend-s-danou-stepanovou.html
Bližší informace ráda podám osobně nebo na tel. 733 544 873. Přihlásit se mohou i ti, co jógu necvičí, právě zde je možnost, si ji vyzkoušet.
Těším se na Vás

Uložit odkaz do záložek.