Cvičení jógy ve studiu od 25.5.

Od pondělí 25.5. znovu začínají všechny lekce podle rozvrhu, Teen jóga opět začíná ve středu 27.5. v novém čase od 14.00.

Na všechny lekce je nutné se rezervovat na tel. 733 544 873.

Dodržuji přísná hygienická pravidla dle předpisů a pro naši ochranu.
Podložky budou umístěny v dostatečných rozestupech nebo bude označen prostor, kam položit podložku. Dezinfekce prostor a rukou je samozřejmostí vždy, ale bude zvýšená. Je připraven bezdotykový dávkovač mýdla a dezinfekce rukou pro vás při vstupu do domu a do sálu, dezinfekce rukou při odchodu po hodině. Již je možné používat šatnu, přesto je doporučené přicházet ve sportovním oblečeni. Ve společných prostorách je nutné se pohybovat s rouškou a co nejméně se zdržovat. Na podložkách je možné si roušky odložit.

Dále je nutné si přinést své vlastní pití (dosud jsem pro všechny vařila čaj, bohužel v této době není možné). Zároveň je doporučeno používat vlastní podložku a vlastní pomůcky, které pravidelně používáme, jógový bloček, pásek a deku. Není doporučeno používat ty ve studiu. V případě že nemáte, zapůjčím.

Cena za hodinu je 125,- Kč, v případě, že vlastníte permanentku, tak doplatek k permanentce je 35,- Kč. Zvýšená cena je dočasná a předpokládaná maximálně do konce června.

Moc se na všechny těším a i přes nutná opatření je důležité, že můžeme opět cvičit a potkávat se na hodinách.

Uložit odkaz do záložek.