Otevření studia jógy od 27.4.

MOŽNOST CVIČENÍ JÓGY VE STUDIU !!!
Od pondělí 27.4. je studio jógy otevřeno pro individuální lekce nebo v maximálním počtu dva klienti. Dle současných předpisů má každý klient 10 m2 a podložky od sebe 2 m, což v našem studiu znamená celkem tři cvičící osoby včetně mě.
Přesto si myslím, že cvičit můžeme a je třeba právě prostor pro individuální lekce nebo pro jógovou terapii, která klade za důraz individuální potřeby klienta a hodina je tak přizpůsobena každému klientovi a jeho přáním. Je prostor s jógou začít a využít komorního prostředí třeba i na meditaci, konkrétní cvičení na konkrétní části těla, prostě hodina bude přímo na míru každému z vás.
První týden od pondělí 27.4. do pondělí 4.5. nabízím cenu na celkovou hodinu pro jednotlivce 400,- Kč, pro dvě osoby každá 200,- Kč, pokud máte zájem a nemáte druhou osobu, napište, ráda nabídnu našim dalším klientům, všichni se tu známe a to je právě výhoda pro tyto individuální hodiny. Od 5.5. bude cena 500,- Kč na hodinu pro jednotlivce, v případě dvou cvičících je cena 250,- Kč pro každého. Věřím, že částka jako individuální terapie jógou, přímo zacílená na potřeby klienta není tak vysoká. Můžete vyzkoušet pouze jednou nebo domluvit pravidelné opakování, čas určujete vy.
Dodržuji přísná hygienická pravidla dle předpisů a pro naši ochranu.
Podložky budou umístěny tak, aby rozestupy byly minimálně 2 metry od sebe, pro každou osobu 10 m2. Kdo zná moje studio, tak v každé místnosti, která má 19 m2 bude jedna podložka, bude označen prostor, kam položit podložku. Dezinfekce prostor a rukou je samozřejmostí vždy, ale bude zvýšená, Bude připraven bezdotykový dávkovač mýdla na WC, dezinfekce rukou pro vás při vstupu do domu a do sálu, dezinfekce rukou při odchodu po hodině. Nebude však možno používat ani šatnu, jen pouze WC. Přicházet bude nutné již ve sportovním oblečeni a své věci si uložit u své podložky v nějakém vaku, obalu. Dále je nutné si přinést své vlastní pití (dosud jsem pro všechny vařila čaj, bohužel v této době není možné). Zároveň poprosím všechny případné zájemce o vlastní podložku a vlastní pomůcky, které jinak pravidelně používáme, jógový bloček, pásek a deku. Není doporučeno používat ty ve studiu, nebo za poplatek z důvodu zvýšené hygieny mohu zapůjčit.

Pro podrobnosti a zamluvení termínu pište nebo volejte, ráda zodpovím všechny dotazy.
Moc se těším.

Uložit odkaz do záložek.