Kurzy dětské jógy podzim 2018

Kurz jóga 2018

 

Kurzy Dětské a Teen jógy začínají od 10. a 12.9.2018. Pokud ještě váháte, zda je jóga pro Vaše dítě vhodná, je možné se přihlásit na ukázkovou hodinu, která bude pro Dětskou jógu v pondělí 3.9. a pro Teen jógu ve středu 5.9. ve stejných časech jako probíhají kurzy. Další možnost seznámení s jógou bude dne 8.9., kdy i jóga bude součástí Akčního dne pro Přeloučáky. Budu se na všechny moc těšit a ráda podám bližší informace.
Dětská jóga je hravá a je o příběhu. Cvičení probíhá za pomoci pohádek a her. Je vhodná pro děti od 4 let do 8 let. Poté děti přecházejí do Teen jógy, kde si méně hrajeme, ale již více zapojujeme fantazii, kde doslova stojíme na hlavě a létáme v oblacích, kde nás velmi baví párová jóga, protože je kamarádská a učí nás spolehnout se na toho druhého.
Vše je hra a přesto je to zdravé protažení a posílení kloubů a svalů za pomoci různých pomůcek, jako jsou bločky, pásky, hračky, tématické karty. Učíme se být kamarádští a věřit sami sobě. To je jóga v dětském a teenagerském podání.
Relaxace nás učí zklidnit a koncentrovat mysl, nejen na podložkách, ale hlavně v našich životech.
Pro přihlášky na info prosím volejte tel. 733 544 873, nebo na email: stepanovadana@seznam.cz. Rezervace je nutná.

Uložit odkaz do záložek.