JÓGOVÝ letecký pobyt u moře pro rok 2020

JÓGOVÝ letecký pobyt u moře pro rok 2020 <3
Jóga na Severním Kypru s Danou Štěpánovou od 27.6. do 4.7.2020. Ubytování v krásném pětihvězdičkovém hotelu přímo na písečné pláži s velmi pozvolným vstupem do moře, jehož součástí je velký bazén a i vnitřní bazén. Lekce jógy budou přímo u moře na dřevěném molu, zároveň budeme cvičit i přímo na pláži, celý komplex je velmi rozlehlý v klidné části a zároveň poblíž historického města Famagusta, které bylo nejbohatším historickým městem a krásou je přirovnáváno k chorvatskému Dubrovníku,v okolí jsou i antické vykopávky.
Cena s leteckou dopravou, ubytování v pětihvězdičkovém hotelu, lehátka a osušky na pláži i u bazénu zdarma, večerní animační programy, disco, stravování ULTRA ALL INCLUSIVE, jógový program a spoustu dalších aktivit za cenu 22 790,- Kč.
V případě zájmu je nutná rezervace přímo v CK Capro, kde poskytnou veškeré informace, případně volejte i mě na tel. 733 544 873. Rezervace je nutná do 30.11..2019 a záloha pouze 2 500,- Kč. Hotel je velmi žádáný, proto neváhejte s rezervací.
Pokud máte zájem a nemáte spolubydlícího, napište, určitě Vám spolubydlícího najdeme, vznikají nám při pobytech krásná kamarádství. Také můžete využít tento pobyt jako rodinnou dovolenou, cvičíme 2x denně a poté již je individuální program nebo se vždy domluvíme a můžeme něco podnikat společně. Pobyt je od soboty do soboty na konci školního roku, takže i děti jsou velmi vítány, můžeme cvičit i dětskou nebo baby yogu.
Více zde v odkazu,včetně rezervací.
Za případné sdílení moc děkuji.
https://www.capro.cz/…/jogovy-pobyt-na-kypru-s-danou-stepan…

Uložit odkaz do záložek.